פיתרון משברים משפחתיים ברוח יהודית
  • משבים

 

בזכות נציגת עמותת אושיה שהפנתה אותנו לטיפול זוגי שהתאים לשניינו, זכינו למטפלת שהייתה שם מעבר לזמן הקצוב וברגעי משבר הרימה טלפון ונתנה תמיכה נפשית כשזה היה הכי נצרך...
אין ספק שהרגשנו שיש מי שמקשיב ברצינות לדברים שלשנינו היה לומר והרבה פעמים התאפקנו "ושמרנו" את הדברים כדי לפרוק אותם וידענו ששווה להמתין לטיפול. אנו מודים לנציגת עמותת אושיה ולמטפלת הזוגית מקרב לב, על האכפתיות, הלב הרחב, העין הטובה ועל .האוזן הקשבת "
 "
 אנחנו זוג שנשואים תקופה ארוכה מאד. בתקופה זאת חווינו משברים חווינו כל מיני מקרים שלא ידענו להתמודד אתם. תקופה זו גרמה לנו להרגיש שאנחנו חיים ולא חיים ביחד ובזכות אושיה הצלחנו להשתחרר מאיזשהו פלונטר. בזכותם הגענו למקום אחר. יש תקוה לכל זוג, בכל מצב ובכל סיטואציה, לראות את האור ולדעת שיש מה לעשות. יהי רצון שכל בני זוג שרוצים לעזור לעצמם, יקחו אחריות, לא יתביישו וירימו את הטלפון לאושיה, כי פה !ההצלחה מובטחת "
 "
ברצוני להודות לעמותת אושיה שעזרה לי מאוד ברגעים הקשים שעברתי. ביעוץ והפניה לעו"ד שעזר לי עד מאוד.
כמו כן, מודה על היעוץ והתמיכה שקבלתי מחברת העמותה בכל נושא שפניתי אליה.
אני מאוד ממליצה לנשים שעוברות גירושים להיעזר בעמותת אושיה- אותי הם פשוט הושיעו. ממצב של חוסר אונים. פחד ואי וודאות, למצב של כוחות, ידע, כלים ואנשי מקצוע לכל הנדרש .עבורי !אז שוב ממליצה ואומרת תודה מכל הלב "  "